Hochland Polska rozbudowa hali produkcyjnej

  • Okres realizacji: 2004 - 2006
  • Adres: Kaźmierz, Węgrów, ul. Gdańska 83
  • Powierzchnia: 7200 m2
  • Inwestor: Hochland Polska Sp. z o.o.
  • Projekt: Nicolas Roustang ArchitectePTB Nickel Sp. z o.o.
  • zobacz referencje
-

Hochland Polska

Współpraca z firmą Hochland obejmowała szereg inwestycji na przestrzeni ostatnich 7 lat. W 2000 roku w Kaźmierzu została wybudowana nowoczesna oczyszczalnia ścieków, a biurowiec został poddany dwu etapowej rozbudowie.

Po pomyślnym zakończeniu inwestycji w Kaźmierzu, PTB Nickel w 2001 roku wykonało projekt nowej hali produkcji sera twarożkowego w Baranowie. W latach 2002-2006, w Węgrowie, firma rozpoczęła gruntowną modernizację istniejącej fabryki. W 2002 roku, rozbudowie uległa istniejąca hala produkcji sera twarożkowego; wszystkie budynki na terenie fabryki pokryto dachem z ociepleniem oraz wykonano nową elewację biurowca.

Na przełomie 2004 i 2005 roku zaprojektowano i wybudowano magazyn wysokiego składowania w fabryce w Węgrowie oraz zmodernizowano i rozbudowano halę produkcji sera twardego, z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii produkcji w Europie.
 
W 2007 roku rozbudowano halę produkcyjno-magazynową zakładu mleczarskiego w Kaźmierzu. Celem było uzyskanie większej powierzchni dla istniejących pomieszczeń produkcyjnych i socjalnych, jak również poprawa ich funkcjonalności i dostosowanie zakładu do nowych wymagań sanitarno-higienicznych obowiązujących w Unii Europejskiej.

więcej

tomasz nowak

Tomasz Nowak

Dział Przygotowania Inwestycji
Kierownik Projektu

 

Lokalizacja inwestycji

ZADZWOŃ WIADOMOŚĆ

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni