DSM Nutritional Products budowa hali produkcyjnej

  • Okres realizacji: 2019 - 2020
  • Adres: Cisowa 19, 64-320 Niepruszewo
  • Powierzchnia: 11083 m2
  • Inwestor: DSM
  • Projekt: PTB Nickel Sp. z o.o.
-

DSM Nutritional Products

Zaprojektowany i wybudowany przez PTB Nickel obiekt to kompleks produkcyjno-magazynowy z częścią techniczną i socjalno-biurową. Część magazynowa stanowi budynek magazynu surowców i magazynu wyrobów gotowych. Część produkcyjna składa się z dwóch części: czterokondygnacyjnej wieży i dwukondygnacyjnej części z zapleczem socjalnym.

Powierzchnia użytkowa fabryki wyniosła 11 083 m2, wysokość 22,17 m a kubatura 91 770 m3. Budynek został wyposażony w instalację wodną, kanalizacyjną, gazową, tryskaczową, wentylacji mechanicznej HVAC, chłodzenia, sprężonego powietrza i klimatyzacji, elektryczną, teletechniczną i odgromową.

Wykonany przez nas system BMS odpowiada za utrzymanie i monitoring kaskady ciśnień w pomieszczeniach czystych oraz wilgotności i temperatury całej strefy produkcyjnej.

Zakład produkcyjny międzynarodowego koncernu DSM rozpoczął produkcję zmieszanych proszków dla przemysłu spożywczego, a w szczególności dla sektora żywnościowego niemowląt. Nowa fabryka będzie spełniać wysokie standardy jakości i higieny. Zaawansowana technologia mieszania pozwoli DSM opracowywać nowoczesne premiksy odpowiadające wysokim wymaganiom stawianym producentom żywności podawanej na wczesnym etapie życia.

 

 więcej

andrzej siwek

Andrzej Siwek

dyrektor ds. realizacji inwestycji

 

Lokalizacja inwestycji

ZADZWOŃ WIADOMOŚĆ

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni