O firmie

Nowoczesny biznes - tradycyjne wartości

Firma powstała w 1991 r. jako kontynuacja pasji dr inż. Mariana Nickel związanych z budownictwem i wdrażaniem innowacji, które wówczas bardzo nieśmiało wkraczały na rynek polski. Dzięki uporowi i odważnym decyzjom powstawały ciekawe i nowoczesne projekty, których architektura, jakość wykonania i ergonomia uwzględniona przy projektowaniu wnętrz aktualne są do dziś.

Osiągnięcie synergii we współpracy z klientami, podwykonawcami i architektami, a przede wszystkim sukcesów w realizowaniu nowatorskich projektów możliwe było dzięki konsekwencji, rzetelności i jakości jaka szła za marką NICKEL.

Od 2013r funkcję prezesa Zarządu przejął syn- Michał Nickel. Dla firmy oznaczało to głęboką restrukturyzację, zmianę modelu zarządzania biznesowego, podniesienie kwalifikacji kadry zarządzającej, kadry technicznej i fizycznej, unowocześnienie parku maszynowego i wdrożenie rozwiązań usprawniających proces kosztorysowania, ofertowania, projektowania i realizacji inwestycji.

Dziś, dzięki połączeniu tych wartości z nowoczesnym podejściem biznesowym możemy zaoferować naszym partnerom i klientom w pełni przemyślany, skoordynowany i zoptymalizowany proces inwestycyjny.

Nasze prawie 25 letnie doświadczenie nauczyło nas, że należy dzielić się wiedzą, eliminować dobrze zdefiniowane problemy i wykorzystywać w pracy to, co przynosiło korzyści na każdym z etapów procesu: od decyzji o warunkach zabudowy, przez projektowanie, wykonawstwo, uzyskanie niezbędnych pozwoleń, aż po uruchomienie obiektu. Precyzyjnie definiujemy i minimalizujemy ryzyko finansowe, techniczne i administracyjne, dzięki czemu nadzorowane przez nas procesy budowlane przebiegają terminowo i zgodnie ze sztuką budowlaną.

Na rynku generalnego wykonawstwa jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelny Partner w biznesie kierujący się zasadami fair-play. A to zobowiązuje nas do rozwoju firmy w ramach działań CSR oraz aktywnego wspierania mikrootoczenia społecznego, w jakim funkcjonujemy. Nasi pracownicy mają możliwość korzystania ze szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe i znajomość języków obcych, oraz prywatnej opieki medycznej. Nasi klienci współtworzą z nami programy rozwoju i inicjatywy kulturalne, w których aktywnie działamy. Każdego roku wspieramy przedsięwzięcia i wydarzenia społeczne w naszej gminie oraz wspieramy tych najbardziej potrzebujących.

Cieszymy się, że możemy tacy być i z każdym rokiem chcemy być coraz lepsi!

inf
ZADZWOŃ WIADOMOŚĆ

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni