Zaprojektujemy i wybudujemy największe przedszkole w Szczecinie

Zaprojektujemy i wybudujemy największe przedszkole w Szczecinie! Obiekt powstanie przy ul. Przygodnej na Gumieńcach. W dwukondygnacyjnym, energooszczędnym obiekcie zaplanowano 14 oddziałów przedszkolnych.

Wszystkie sale dla dzieci zostaną wyposażone w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych, jak chociażby „magiczny dywan”, monitory interaktywne, a także inne zabawki. W przedszkolu znajdzie się dodatkowo sala “doświadczenia świata” wyposażona w różnorodne urządzenia stymulujące rozwój zmysłów dzieci. Obiekt będzie posiadał pełne zaplecze kuchenno-socjalne, zaplecze socjalne personelu pomocniczego i salę wielofunkcyjną z teleskopowymi trybunami i z dedykowanym zapleczem, salę sportową, pomieszczenia administracyjne, zaplecze dla nauczycieli z salą konferencyjną

Na zewnątrz powstanie bezpieczne boisko wielofunkcyjne o nawierzchni syntetycznej, plac zabaw (z ścieżką sensoryczną i górką saneczkową) i ogród warzywno-kwiatowy. Dopełnieniem zagospodarowania terenu będą nasadzenia zieleni, ogólnodostępny parking przeznaczony dla rodziców (z kontrolą dostępu) oraz plac gospodarczy z miejscami parkingowymi dla personelu i dostawców.

więcej

Zaprojektujemy i wybudujemy największe przedszkole w Szczecinie

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni