Wmurowano kamień węgielny pod budowę ETP

Wmurowano kamień węgielny pod budowę Parku Naukowo-Technologicznego Eureka Technology Park
W dniu 11 marca br. został podpisany akt erekcyjny i wmurowany kamień węgielny pod budowę Parku Naukowo-Technologicznego Eureka Technology Park Generalnym wykonawcą inwestycji jest spółka PTB Nickel. Obsługa inwestycji budowlanych rozpoczęła się w połowie października 2010 r. i potrwa ponad 13 miesięcy. Obiekt powstaje w Dąbrowie pod Poznaniem.

Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Andrzeja Strugarka, Prezesa Zarządu Eureka Technology Park, który powitał przybyłych gości, w tym min. przedstawicieli władz Województwa Wielkopolskiego, Powiatu i Miasta Poznań. Następnie został odczytany akt erekcyjny, na którym podpisy złożyli:

  • Andrzej Strugarek, Prezes nowo budowanego Parku,
  • Marian Nickel, Prezes PTB Nickel, generalny wykonawca,
  • inne zaproszone osoby.

Po poświęceniu miejsca budowy przez ks.Infułata Antoniego Warzbińskiego nastąpiło zamurowanie kapsuły z podpisanym aktem. 

„Powstający w Dąbrowie obiekt to nowoczesny, składający się z 5 kondygnacji budynek o powierzchni użytkowej ponad 5000 m2. Zlokalizowanym w nim firmom zapewnimy szereg usług oraz produktów o charakterze doradczym i rozwojowym, a także infrastrukturę niezbędną do prowadzenia badań i wdrażania innowacji. Współpraca oraz zorientowanie na konkretne potrzeby przedsiębiorstw pozwoli nam osiągnąć efekt synergii, który korzystnie wpłynie na ich pozycję na rynku krajowym oraz międzynarodowym – powiedział Paweł Potoczek, Dyrektor Zarządzający Eureka Technology Park. 


Oznacza to, że PTB Nickel odpowiada za kompleksowe zarządzanie całym projektem inwestycyjnym. Dysponujemy  odpowiednim potencjałem technicznym i doświadczeniem, co daje gwarancję wysokiej jakości wykonawstwa i zakończenia prac zgodnie z założonym harmonogramem – twierdzi Artur Pluta, dyrektor naczelny PTB Nickel.

więcej

Wmurowano kamień węgielny pod budowę ETP
ZADZWOŃ WIADOMOŚĆ

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni