Wiecha na poznańskich Apartamentach Górczyn zawieszona

W Poznaniu, 26 kwietnia br. odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na Apartamentach Górczyn, kompleksie mieszkań na Poznańskim Górczynie. Przedstawiciele inwestora, firmy SAP Apartamenty oraz generalnego wykonawcy, spółki PTB Nickel wspólnie z przybyłymi gośćmi świętowali zakończenie kolejnego etapu budowy apartamentów przy ul. Górczyńskiej 46.

Uroczystość zawieszenia wiechy zakończyła kolejny etap realizacji Apartamentów Górczyn. Budowa apartamentowca na poznańskim Górczynie mieszczącego 112 lokali mieszkalnych rozpoczęła się w 2011 roku i ostatecznie zostanie zakończona w II kwartale 2012 roku.

Inwestycja została zrealizowana przez SAP Apartamenty, jej generalnym wykonawcą był PTB Nickel. Kolejna realizowana w Poznaniu przez SAP Apartamenty inwestycja to nowoczesne budownictwo mieszkaniowe, przy projektowaniu którego w nowatorski sposób została potraktowana funkcjonalność budynku.

Poza ułatwieniami dla osób niepełnosprawnych, inwestor zadbał o wygodę przyszłych mieszkańców, w tym rodzin, wyznaczając w budynku przestrzeń na przedszkole, które zostanie uruchomione 1 września 2012 r.

W budynku znajdują się mieszkania o metrażu od 45 – 144 m2, z których większość posiada:

  • tarasy,
  • balkony,
  • loggie.

Na ostatniej kondygnacji budynku mieszkańcy będą mieli do dyspozycji prywatne tarasy, lokale na parterze natomiast dostęp do mini-ogródków.

W budynku znajduje się podziemny parking z ok. 100 miejscami parkingowymi, na poziomie którego zostały również zlokalizowane komórki lokatorskie przynależne do każdego z mieszkań.

więcej

Wiecha na poznańskich Apartamentach Górczyn zawieszona
ZADZWOŃ WIADOMOŚĆ

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni