Wiecha na inwestycji dla Sap Property

W Poznaniu, 5 czerwca br. odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na kompleksie apartamentów Dwór Marcelin II. Najnowsza inwestycja budowlana spółki SAP-PROPERTY zostanie oddana do użytkowania pod koniec sierpnia 2013 r. Po jej zakończeniu poznańska dzielnica Grunwald wzbogaci się o dwie luksusowe wille miejskie.

W obu budynkach powstaną 24 wysokiej klasy apartamenty wraz z podziemną halą garażową, zielonym patio oraz nowoczesnym placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma budowlana PTB Nickel.

W środę, 5 czerwca br. przedstawiciele inwestora, firmy SAP-PROPERTY oraz generalnego wykonawcy, spółki PTB Nickel zawiesili wiechę na budowanym w Poznaniu zespole willi miejskich Dwór Marcelin II. Inwestycja realizowana w prestiżowej dzielnicy Stary Grunwald sąsiaduje z wybudowanym budynkiem mieszkalno-apartamentowym Dwór Marcelin I.

Do końca sierpnia 2013 r. na działce o powierzchni ponad 2 tys. m2 przy ul. Lubeckiego powstaną dwie bliźniacze wille miejskie o stylowej architekturze, idealnie wkomponowane w okoliczną zabudowę. W każdym z 3-kondygnacyjnych budynków zaplanowano 12 luksusowych mieszkań. W obu obiektach znajdą się windy obsługujące wszystkie piętra, a we wspólnej hali garażowej aż 36 miejsc postojowych, w tym 6 dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W jednej z najładniejszych i najspokojniejszych dzielnic Poznania budujemy wyjątkowe apartamenty, otoczone zielonym patio, z drewnianymi tarasami i przydomowymi ogródkami. – mówi Marcin Witkowski, dyrektor regionalny SAP-PROPERTY – Nasza inwestycja to doskonały wybór dla tych, którzy lubią ciszę i spokój, ale nie chcą rezygnować z uroków wielkomiejskiego życia. W jej pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przedszkole i szkoły wszystkich stopni, a do ścisłego centrum Poznania można szybko dojechać autobusem lub tramwajem.


Dwór Marcelin II to już druga inwestycja mieszkaniowa, którą realizujemy dla firmy SAP-PROPERTY. – mówi Michał Nickel, prezes PTB Nickel. W obu przypadkach inwestor przykłada szczególną uwagę do funkcjonalności powstających obiektów oraz do proekologicznych rozwiązań i technologii.

Oba budynki Dworu Marcelin II będą wyposażone w logotermy – specjalny system oszczędzający energię cieplną. Nowo powstający kompleks zostanie zintegrowany wspólnym terenem zielonym i będzie w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dwór Marcelin II w liczbach

  • Powierzchnia działki: 2051 m2
  • Powierzchnia użytkowa mieszkań: 1626 m2
  • Liczba kondygnacji nadziemnych: 3
  • Liczba mieszkań: 24
  • Liczba podziemnych miejsc postojowych: 36
  • Rozpoczęcie budowy: październik 2011
  • Planowane zakończenie budowy: sierpień 2013

więcej

Wiecha na inwestycji dla Sap Property
ZADZWOŃ WIADOMOŚĆ

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni