Rusza budowa zakładu producyjnego dla Habia Cable

Oddział PTB Nickel w Szczecinie rozpoczyna kolejną realizację obiektu produkcyjnego, tym razem dla firmy Habia Cable. W ramach kontraktu wybudujemy halę produkcyjno-magazynową o powierzchni ponad 4.000 m2 oraz budynek biurowo-administracyjny o powierzchni ponad 400 m2. Wykonamy niezbędną infrastrukturę techniczną oraz blisko 4000 m2 powierzchni utwardzonych.

Aby zapewnić optymalne warunki produkcji, wentylacja części produkcyjnej wykorzystywać będzie freecooling bezpośredni a w części laboratoryjnej zlokalizowany będzie układ klimatyzacji precyzyjnej. Będziemy odpowiedzialni będzie za uzyskanie zamiennego pozwolenia na budowę które usankcjonuje wprowadzone przez nas optymalizacje techniczne, które umożliwiły znaczne obniżenie kosztów inwestycji.
 
Habia Cable jest wiodącą globalnie firmą w zakresie projektowania i produkcji specjalistycznych kabli i połączeń na całym świecie. Założona w Szwecji w 1941 roku, Habia jest dziś jedną z najbardziej zaufanych firm oferujących rozwiązania kablowe dla sektora telekomunikacyjnego, offshore, przemysłu, obrony i energetyki jądrowej.

 

więcej

Rusza budowa zakładu producyjnego dla Habia Cable
ZADZWOŃ WIADOMOŚĆ

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni