PTB Nickel zdobyło I miejsce w konkursie "Buduj bezpiecznie"

PTB Nickel zdobyło I miejsce w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy „Buduj Bezpiecznie”. Zrealizowana przez spółkę w 2013 roku budowa podpoznańskiego marketu Leroy Merlin została uznana za najbezpieczniejszą w Wielkopolsce. Prestiżową nagrodę, przyznawaną wykonawcom zapewniającym wysoki poziom bezpieczeństwa pracy w budownictwie, odebrał podczas tegorocznych Targów BUDMA prezes firmy Michał Nickel.

Market typu Dom i Ogród sieci Leroy Merlin w podpoznańskich Złotnikach, to jedna z ponad 100 inwestycji zrealizowanych przez firmę PTB Nickel jako generalnego wykonawcy obiektów komerycjnych. Wybudowany przez spółkę nowoczesny i proekologiczny obiekt o pow. ponad 13 tys. m2 został uznany przez komisję konkursu „Buduj Bezpiecznie” za najlepszą budowę 2013 roku pod względem bezpieczeństwa i higieny pracy.

Przyznawane od kilku lat nagrody Państwowej Inspekcji Pracy trafiają do przedsiębiorstw, które nie tylko zapewniają bezpieczne stanowiska pracy w procesie realizacji obiektów budowlanych, ale także przyczyniają się do ogólnego wzrostu poziomu bezpieczeństwa pracy w budownictwie w skali całego kraju.

I miejsce w prestiżowym konkursie PIP to dla nas ogromne wyróżnienie. Od ponad 22 lat bezpieczne warunki pracy na placach budów to jeden z najważniejszych priorytetów naszej działalności i cieszymy się, że nasze starania zostały dostrzeżone także na zewnątrz. - mówi Michał Nickel, prezes PTB Nickel. Market w Złotnikach, który ze względu na nową jakość architektury, nowoczesne materiały wykończeniowe oraz zastosowane rozwiązania proekologiczne jest obiektem referencyjnym dla koncernu Leroy Merlin, wybudowaliśmy w niespełna 8 miesięcy.

Prace budowlane, nad którymi czuwał kierownik budowy Piotr Idzikowski, dzięki udanej współpracy z inwestorem oraz architektami przebiegły bez żadnych zakłóceń. Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż stworzone przez nas na tej budowie warunki pracy zostały przez inspektorów PIP uznane za najlepsze w Wielkopolsce.

więcej

PTB Nickel zdobyło I miejsce w konkursie "Buduj bezpiecznie"
ZADZWOŃ WIADOMOŚĆ

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni