PTB Nickel zbuduje kolejny basen

8 października 2019 r. podpisaliśmy umowę z Prezydentem Poznania Jackiem Jaśkowiakiem i przedstawicielami PIM na budowę kolejnej krytej pływalni w Poznaniu - tym razem obiekt zostanie postawiony na osiedlu Zwycięstwa na poznańskich Winogradach.

Poznań potrzebuje jak najwięcej obiektów sportowych, by dzieci oraz młodzież mogły ćwiczyć i trenować jak najbliżej miejsca zamieszkania czy szkoły. Cieszę się, że wykonawcą nowej pływalni będzie podmiot, który pokazał swoje kompetencje i umiejętności już przy budowie podobnego obiektu na os. Piastowskim. Jesteśmy spokojni co do jakości i terminów realizacji pływalni na Winogradach - powiedział, podczas spotkania, Prezydent Jacek Jaśkowiak.

Planowany obiekt na os. Zwycięstwa to basen szkoleniowo – rekreacyjny z dominującą funkcją sportową dla młodzieży, powiększony o część przeznaczoną na fitness i zespół saun.

Nowa pływalnia będzie wyposażona w 2 baseny: 6 – torowy basen pływacki o wymiarach 25x12,5 m oraz  basen rekreacyjny o wymiarach 5x9m, który umożliwi najmłodszym naukę pływania.

Dodatkową atrakcją dla odwiedzających, będzie zespól saun i sala fitness.

Obiekt będzie gotowy do użytku na wiosnę 2021 roku.

więcej

PTB Nickel zbuduje kolejny basen
ZADZWOŃ WIADOMOŚĆ

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni