PTB Nickel zakończyło budowę kolejnego etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki

ZAMKOWA to kolejny etap budowy Osiedla Księżnej Dąbrówki, zaprojektowany i w niespełna 20 miesięcy kompleksowo zrealizowany przez firmę PTB Nickel. W sobotę, 15 października br., z okazji zakończenia prac budowlanych oraz obchodów Światowego Dnia Drzewa wszyscy mieszkańcy Osiedla Księżnej Dąbrówki zostali zaproszeni na integracyjny festyn ekologiczny. W jego ramach, oprócz wspólnego obsadzenia drzewami ul. Dworskiej i Komornickiej, przygotowano także szereg zabaw oraz konkursów dla dzieci.

Kolejna zrealizowana przez PTB Nickel inwestycja mieszkaniowa to zespół niewielkich domów jedno- i wielorodzinnych, położonych w pobliżu zabytkowego parku i lasu. Ich charakter budują wielkie tarasy na dachach oraz oszklone loggie, które mogą pełnić rolę ogrodów zimowych.

W Dąbrówce przy ul. Zamkowej i Komornickiej powstało 41 budynków zlokalizowanych w 15 kompleksach, w tym:

  • 15 domków jednorodzinnych o powierzchni prawie 100 m2,
  • 112 mieszkań od ok. 50 do ponad 80 m2.

Wszystkie lokale na parterze oraz wybrane na piętrze wyposażone zostały dodatkowo we własne ogrody.

Osiedle położone jest w odległości 4 km od granic Poznania, 15 km od centrum i 6 km od portu lotniczego, w bliskim sąsiedztwie powstającej zachodniej obwodnicy miasta. Na jego terenie rozpoczęła się niedawno budowa galerii handlowej Dąbrówka o powierzchni użytkowej 2300 m2, którą kieruje firma PTB Nickel.

Obiekt ma zostać oddany do użytku już za kilka miesięcy.

więcej

PTB Nickel zakończyło budowę kolejnego etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki
ZADZWOŃ WIADOMOŚĆ

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni