PTB Nickel z wykładem na III Konferencji „Nowoczesne Hale”

Od wielu lat z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniami związanymi z prowadzonymi przez PTB Nickel często bardzo skomplikowanymi projektami. 25 stycznia br., podczas odbywającej się już po raz trzeci Konferencji „Nowoczesne Hale” jako ekspert wystąpił Krzysztof Zakrzewski, dyrektor ds. projektowania.

Wykład naszego przedstawiciela pt. „Nowoczesne technologie a uwarunkowania rozbudowy obiektów czynnych”, prezentujący unikalne spojrzenie na projektowanie hal i zakładów produkcyjnych prowadzoną bez zatrzymywania procesu produkcji, spotkał się z dużym zainteresowaniem licznie przybyłych do Poznania uczestników konferencji.

Na przykładzie dotychczasowych realizacji spółki, takich jak m.in.

  • budowa i rozbudowa przemysłowej pralni wodnej dla firmy CWS Boco,
  • rozbudowa zakładów produkcyjnych ze strefami czystymi firm BOWA Polska oraz GlaxoSmithKline,
  • budowa Nickel BioCentrum, obiektu z powierzchnią laboratoryjną pod wynajem,

pokazano problemy pojawiające się przy tego typu realizacjach oraz obok powszechnie stosowanych w branży, także autorskie, wypracowane przez specjalistów z PTB Nickel, sposoby ich rozwiązywania.

W poznańskim Hotelu Mercure o zagadnieniach związanych z:

  • projektowaniem,
  • budową,
  • wyposażaniem nowoczesnych obiektów handlowych

dyskutowało ponad 180 profesjonalistów z całej Polski.

Oprócz uznanych w środowisku prelegentów konferencja zgromadziła przedstawicieli najlepszych biur projektowych, firm wykonawczych, uczelni technicznych i instytutów badawczych oraz potencjalnych inwestorów.

PTB Nickel już po raz drugi była jednym z najważniejszych sponsorów strategicznych konferencji, organizowanej przez magazyn branżowy „Nowoczesne Hale”.

 

 

więcej

 PTB Nickel z wykładem na III Konferencji „Nowoczesne Hale”
ZADZWOŃ WIADOMOŚĆ

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni