PTB Nickel rozpoczął budowę Inkubatora Biznes i Nauka

Do końca I kwartału 2014roku PTB Nickel wybuduje w Poznaniu kolejny wysoce zaawansowany technologicznie obiekt biurowy przy ul. Obornickiej 330 powstanie Inkubator Biznes i Nauka – nowoczesny biurowiec, który zapewni innowacyjną i ekologiczną infrastrukturę dla firm działających na styku nauki i biznesu.

PTB Nickel jako generalny wykonawca inwestycji odpowiada za stworzenie projektu wykonawczego oraz kompleksowe przeprowadzenie prac budowlanych. Na działce o powierzchni ponad 2300 m2 firma zbuduje przyjazny środowisku 2-kondygnacyjny budynek biurowy klasy A. Oprócz 45 biur z ok. 120 stanowiskami pracy w obiekcie zostaną zlokalizowane specjalistyczne laboratoria: Laboratorium Badań nad Użytecznością, Doświadczeniami Użytkowników i Dostępności (LabUx) oraz Laboratorium Badań Technologiami Multimedialnych wraz z Pracownią Inteligentnych Technologii Codzienności.

Łączna powierzchnia Inkubatora Biznesu i Nauki, w którym do dyspozycji najemców znajdą się m.in. sale konferencyjne i szkoleniowe, recepcja, serwerownia, kuchnia, zaplecze biurowe oraz pomieszczenia gospodarcze, wyniesie ponad 2100 m2. Przy biurowcu, w którym oprócz dwóch pięter zaprojektowano także antresolę, powstanie dodatkowo podziemny parking na ok. 40 samochodów. Cały obiekt zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

więcej

PTB Nickel rozpoczął budowę Inkubatora Biznes i Nauka
ZADZWOŃ WIADOMOŚĆ

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni