PTB Nickel rozbuduje pralnię wodną CWS-boco Polska

PTB Nickel zostało generalnym wykonawcą kolejnej hali produkcyjnej z przeznaczeniem na pralnię wodną w Międzyrzeczu. To najnowsza inwestycja CWS-boco Polska, międzynarodowej firmy zajmującej się outsourcingiem rozwiązań z zakresu zarządzania czystością. Budowa obiektu rozpoczęła się 27 września br. i potrwa niecałe osiem miesięcy.

Do końca maja 2012 r. w Międzyrzeczu zrealizowana zostanie kolejna budowa hali produkcyjnej z przeznaczeniem na pralnię wodną - inwestycja firmy CWS-boco. Generalnym wykonawcą budynku została ponownie firma PTB Nickel, która odpowiadała także za kompleksową realizację pierwszego obiektu łódzkiej spółki.

Na początku września br. uruchomiono w nim jeden z najnowocześniejszych na świecie zakładów pralniczych, wykorzystujący innowacyjną technologię prania CWS-boco Efficient Line.

Zgodnie z podpisaną z inwestorem umową, PTB Nickel odpowiada za kompleksowe wykonanie budynku B o powierzchni całkowitej niemal 3,5 tys. m2, zrealizowanie niezbędnych przyłączy infrastruktury technicznej oraz zagospodarowanie terenu wokół powstającego obiektu.

W połowie czerwca 2012 r. firma planuje uzyskać pozwolenie na użytkowanie budynku i przekazać gotową halę inwestorowi.

więcej

PTB Nickel rozbuduje pralnię wodną CWS-boco Polska
ZADZWOŃ WIADOMOŚĆ

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni