PTB Nickel przekazało Aurorę na WOŚP

Aurora sprzedana na aukcji WOŚP

Kocie oczy, zadziorny przód i smukła linia – to trzy najbardziej wyróżniające się cechy Aurora Oldsmobile. Elegancki sedan, którym przez wiele lat jeździł Marian Nickel, prezes PTB Nickel, został sprzedany na aukcji XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Samochód, sprzedany ostatecznie za 7100 zł znalazł się wśród przedmiotów, za które uzyskano największą kwotę pieniędzy. Dla kupujących była to nie lada gratka; nie tylko ze względu na bardzo dobry stan auta ale również ze względu na osobę pierwszego właściciela - od momentu sprowadzenia Aurory z Kanady w 1995 roku, jeździł nim prezes Marian Nickel (PTB Nickel Generalny Wykonawca Budowlany).

- W latach dziewięćdziesiątych Aurora Oldsmobile była autem nieco wyprzedzającym swój czas, nadal zresztą zachowała nieco ze swojej magii. – mówi Katarzyna Salamonik, kierownik marketingu PTB Nickel. - Przez wiele lat bardzo dobrze się spisywała i mam nadzieję, że teraz również przyniesie wiele dobrego, zarówno nowemu właścicielowi jak i potrzebującym, którym będzie można pomóc za pieniądze uzyskane z jego sprzedaży.

więcej

PTB Nickel przekazało Aurorę na WOŚP
ZADZWOŃ WIADOMOŚĆ

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni