PTB Nickel generalnym wykonawcą inwestycji dla Leroy Merlin

W Złotnikach k. Poznania PTB Nickel realizuje najnowszą inwestycję dla sieci marketów budowlano-dekoracyjnych Leroy Merlin. Firma została generalnym wykonawcą sklepu typu Dom i Ogród o powierzchni użytkowej ponad 13 tys. m2. Budowa obiektu, w którym pracę znajdzie 220 osób, rozpoczęła się pod koniec marca br. i potrwa 7 miesięcy.

W marcu br. firma budowlana PTB Nickel w ramach generalnego wykonawstwa rozpoczęła kolejną inwestycję w podpoznańskich Złotnikach. Na działce o łącznej powierzchni 41 tys. m2, w pobliżu ukończonego w ubiegłym roku ośrodka biomedycznego Nickel BioCentrum oraz otwartego w 2006 r. parku technologicznego NTPP, spółka wybuduje market budowlano-dekoracyjny typu Dom i Ogród.

Powierzchnia użytkowa najnowszego sklepu sieci Leroy Merlin wyniesie ponad 13 tys. m2. W obiekcie powstanie zamknięta hala sprzedażowa z zapleczem i pomieszczeniami technicznymi, zadaszony plac sprzedażowy oraz dwukondygnacyjne zaplecze socjalno-biurowe.

Oprócz samego marketu wybudujemy także:

  • parking na 400 miejsc postojowych,
  • pełną infrastrukturę drogową dla klientów oraz
  • drogi i place obsługujące ruch samochodów ciężarowych.

Cały obiekt zostanie otoczony niską zielenią. – mówi Michał Nickel, prezes PTB Nickel.

Budowa marketu w Złotnikach potrwa 7 miesięcy. Inwestycja ma zostać oddana do użytkowania już w październiku 2013 r. Firma Leroy Merlin działa w Polsce od 1994 roku. Pierwszy market sieci powstał w 1996 r. w Piasecznie pod Warszawą. W 2012 r. spółka posiadała 43 sklepy w dużych i średnich miastach, o powierzchni handlowej od 6 do 18 tysięcy m2.

więcej

PTB Nickel generalnym wykonawcą inwestycji dla Leroy Merlin
ZADZWOŃ WIADOMOŚĆ

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni