PTB Nickel generalnym wykonawcą inwestycji Rycerska

Na początku maja br. 4 km od granic Poznania firma PTB Nickel rozpoczęła realizację Rycerskiej - kolejnego etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki. Inwestycja poznańskiego dewelopera, spółki Nickel Development, ma zostać oddana do użytkowania już w 2014 r. W gminie Dopiewo, generalny wykonawca inwestycji PTB Nickel wybuduje piętnaście 2-piętrowych domów wielorodzinnych oraz całą infrastrukturę nowo powstającego osiedla.

Z początkiem maja br. PTB Nickel rozpoczął budowę Rycerskiej, najnowszej inwestycji mieszkaniowej spółki Nickel Development. W prężnie rozwijającej się gminie Dopiewo, zaledwie 16 km od Centrum Poznania, do 2014 r. firma zrealizuje kolejny etap kameralnego Osiedla Księżnej Dąbrówki.

Na terenie miejscowości Dąbrówka powstanie piętnaście 2-piętrowych budynków wielorodzinnych z garażami i miejscami parkingowymi oraz towarzysząca im infrastruktura, w tym m.in. nowoczesny i bezpieczny plac zabaw, utwardzone kostką, oświetlone uliczki oraz osiedlowa zieleń. Każdy z budynków będzie się wyróżniał własnym unikalnym kolorem elewacji oraz klatki schodowej, który pozwoli mieszkańcom oraz ich gościom na jego łatwą identyfikację.


Osiedle Księżnej Dąbrówki to szczególne miejsce na mapie okolic Poznania i bardzo się cieszymy, że nasza firma może od kilkunastu lat uczestniczyć w jego rozwoju.- mówi Michał Nickel, prezes PTB Nickel – Stała współpraca z należącym do naszej Grupy deweloperem, spółką Nickel Development, oraz szereg zrealizowanych inwestycji mieszkaniowych pozwala nam budować wysokiej jakości obiekty w wyjątkowo korzystnej dla ostatecznego nabywcy cenie. W przypadku Dąbrówki bardzo dużą uwagę przykładamy do wykonania osiedlowej infrastruktury, która w każdym kolejnym etapie jego rozwoju jest szczególnie starannie planowana przez inwestora.


W ramach prowadzonej przez PTB Nickel inwestycji Rycerska powstaną mieszkania dwupokojowe o pow. 48 m2, trzypokojowe o pow. 67 m2 oraz czteropokojowe o pow. 78 m2. Atutami lokali znajdujących się na parterze będą prywatne, przydomowe ogrody zajmujące od 82 do 218 m2, natomiast tych na wyższych kondygnacjach duże tarasy o powierzchni od 12 do aż 43 m2.

Na osiedlu wybudowane zostaną także miejsca parkingowe, zlokalizowane wzdłuż ulic i oddzielone od budynków pasem chodnika i zieleni oraz 22 garaże o pow. ponad 21 m2.

więcej

PTB Nickel generalnym wykonawcą inwestycji Rycerska
ZADZWOŃ WIADOMOŚĆ

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni