PTB Nickel buduje dla sieci Piotr i Paweł

W Koninku k. Poznania PTB Nickel zrealizuje najnowszą inwestycję dla sieci marketów spożywczych "Piotr i Paweł". Już w październiku w ramach generalnego wykonawstwa budowlanego firma rozpocznie realizację projektu wybudowania nowych chłodni magazynowych dla sieci posiadającej ponad 95 sklepów w kilkudziesięciu miastach na obszarze Polski.

Obiekt, który do tej pory łączył funkcję magazynu towarów suchych szybko rotujących, z wydzieloną częścią magazynu dla produktów przechowywanych w warunkach chłodniczych, zostanie rozdzielony. Dotychczasowa część chłodnicza zostanie przeniesiona w inną lokalizację i tym samym rozbudowana. Na powierzchni ponad 8 tyś m2 znajdą się chłodnie i mroźnia dla produktów takich, jak nabiał, owoce, warzywa, wędliny, drób i mrożonki.

Cieszymy się z tego, że "Piotr i Paweł" powierzył nam swoją inwestycję. W coraz bardziej wymagającej branży spożywczej znaczącą rolę odgrywa budownictwo uwzględniające przede wszystkim nowoczesne rozwiązania technologiczne i logistyczne. Takie doświadczenia posiadamy ze współpracy z firmami Hochland, Kraftfood, czy realizowanym w tej chwili projektem dla Tarczyński S.A- mówi Michał Nickel, Prezes PTB Nickel.

Inwestycja będzie realizowana w dwóch etapach. Pierwszy etap, który obejmuje chłodnie o powierzchni 3 tyś m2, zrealizowany będzie w niespełna 2 miesiące. Planowany, końcowy termin zakończenia prac i przekazania nowego obiektu do użytku to III dekada lutego 2014r.

więcej

PTB Nickel buduje dla sieci Piotr i Paweł
ZADZWOŃ WIADOMOŚĆ

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni