O realizacji Nickel BioCentrum podczas IV Konferencji Nowoczesne Hale

Wydarzenia towarzyszące poznańskim Targom BUDMA są od lat doskonałą okazją do zaprezentowania wiedzy i doświadczeń, zdobywanych przez firmy budowlane podczas realizacji kolejnych inwestycji. Podczas BUDMY 2013 pracownicy PTB Nickel uczestniczyli w jednym z zaplanowanych w programie spotkań branżowych – czwartej edycji konferencji „Nowoczesne Hale”.

W tegorocznej imprezie, zorganizowanej przez redakcję magazynu „Nowoczesne Hale”, wzięło udział ponad 120 specjalistów branży budownictwa wielkopowierzchniowego z całej Polski. W jej trakcie można było nie tylko wysłuchać szeregu interesujących wykładów wysokiej klasy ekspertów, ale także podyskutować w kuluarach z prelegentami i zaproszonymi przez organizatorów gośćmi.

Krzysztof Zakrzewski, dyrektor ds. projektowania PTB Nickel, już po raz drugi znalazł się w gronie wykładowców tej konferencji. Zgromadzonym na niej uczestnikom przedstawił realizację niezwykle wymagającej inwestycji – Nickel BioCentrum, które w 2012 roku rozpoczęło działalność na terenie Nickel Technology Park Poznań.

Podczas swojej prezentacji pt. „Nowoczesny obiekt laboratoryjny - od projektu, przez realizację, po uruchomienie.” wskazał na najważniejsze wyzwania, przed jakimi staje projektant oraz generalny wykonawca budynków przeznaczonych dla szerokiego wachlarza działalności naukowo-badawczej.

Zaprezentował także rozwiązania projektowe wypracowane przez specjalistów z PTB Nickel dla obiektów z powierzchniami laboratoryjnymi i strefami czystości pod wynajem, których najemcy nie są jeszcze znani na etapie projektowania inwestycji.

IV Konferencja „Nowoczesne Hale” odbyła się 30 stycznia br. w poznańskim Hotelu Mercure. PTB Nickel po raz trzeci było partnerem strategicznym tego wydarzenia.

więcej

O realizacji Nickel BioCentrum podczas IV Konferencji Nowoczesne Hale
ZADZWOŃ WIADOMOŚĆ

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni