Grupa Nickel na poznańskiej Cavaliadzie

Grupa Nickel była jednym ze sponsorów niezwykłej ogólnopolskiej imprezy, przygotowanej dla wszystkich kibiców i pasjonatów koni oraz jazdy konnej. W Poznaniu, od 10 do 12 grudnia br., po raz pierwszy w historii tego sportu, odbyła się CAVALIADA – kompleksowe wydarzenie dla branży koniarskiej zorganizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Impreza, składająca się z części targowej, sportowej i pokazowej, gościła największe gwiazdy polskiego i europejskiego jeździectwa. Prawie 120 zawodników i ponad 330 koni wzięło udział w 11 konkursach, w tym m.in. w Międzynarodowych Zawodach Konnych w Skokach przez Przeszkody Poznań Cup CSI2*-W z pulą nagród 90 tys. CHF.

Równolegle miłośnicy sportów konnych mogli uczestniczyć w:

  • targach,
  • widowiskowych pokazach woltyżerki,
  • sztafetach
  • pokazach tresury,
  • specjalnie przygotowanych atrakcjach dla dzieci i młodzieży, m.in. w programie edukacyjnym obejmującym zabawy, pokazy, konkursy i pogadanki.


W sportowej części Cavaliady Stowarzyszenie  Grupy Nickel reprezentował Sławomir Klóska. W piątkowym konkursie Mała Runda na koniu Raven zajął 8 miejsce i zakwalifikował się do sobotnich zmagań „Speed&Music”. W rozgrywanym na koniec dnia konkursie szybkości przy specjalnie dobranej muzyce bezbłędnie przejechał parkur i uzyskał dziewiąty czas zawodów.


W przyszłym roku Stowarzyszenie Grupy Nickel przy wsparciu spółek wchodzących w skład Grupy po raz kolejny będzie organizatorem zawodów jeździeckich na Hipodromie Wola. Cieszącą się w tym roku ogromnym zainteresowaniem zawodników i kibiców imprezę CSI Poznań** zaplanowano na 17-19 czerwca 2011 r.

więcej

Grupa Nickel na poznańskiej Cavaliadzie
ZADZWOŃ WIADOMOŚĆ

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni