Gazela Biznesu 2010 dla PTB Nickel

PTB Nickel, generalny wykonawca szeregu inwestycji w branży budowlanej, dołączyło do prestiżowego grona Gazel Biznesu. tytuł" Gazela Biznesu" przyznawany jest corocznie przez redakcję „Pulsu Biznesu” najbardziej dynamicznym małym i średnim firmom z całej Polski. W 2009 roku odbyła się jubileuszowa X edycja konkursu, w którym rywalizowało ponad 4 tysiące przedsiębiorstw z całej Polski.

Gazela Biznesu 2009 to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi potrafi z powodzeniem konkurować nawet ze znacznie większymi od siebie podmiotami. W ostatnich trzech latach systematycznie zwiększała swoje przychody i ani razu nie odnotowała w tym okresie straty. Gazela wyróżnia się także:

  • nieskazitelną reputacją oraz
  • uczciwością wobec kontrahentów,
  • uczciwością wobec pracowników,
  • uczciwością wobec Skarbu Państwa.

PTB Nickel,firma budowlana od wielu lat z sukcesem funkcjonująca na niezwykle konkurencyjnym rynku budowlanym, zajęła w rankingu Pulsu Biznesu wysokie 42 miejsce na 475 firm z Wielkopolski oraz znalazła się na 471 miejscu spośród wszystkich ponad 4000 podmiotów zakwalifikowanych do konkursu. W latach 2006-2008 dzięki przyjętej strategii rozwoju przedsiębiorstwo podwoiło swoje obroty i zwiększyło zatrudnienie do 190 osób. W ubiegłym roku spółkę wyróżniono także tak znaczącymi nagrodami jak „Lider Polskiego Biznesu” czy „Poznański Lider Przedsiębiorczości”.

Tytuł „Gazeli Biznesu” to dla nas nie tylko zaszczyt, ale przede wszystkim zobowiązanie na przyszłość – twierdzi Michał Nickel, prokurent firmy – zobowiązanie wobec naszych obecnych i przyszłych klientów. Cieszymy się, że wartości, na których oparliśmy nasz biznes oraz ciągła dbałość o najwyższą jakość usług i wysokie kwalifikacje pracowników spółki, pozwalają nam konkurować z najlepszymi i największymi, zdobywać kolejne ciekawe kontrakty i zajmować wysokie miejsca w biznesowych rankingach.

więcej

Gazela Biznesu 2010 dla PTB Nickel
ZADZWOŃ WIADOMOŚĆ

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni