Sztafeta PTB Nickel pobiegnie w Poznań Business Run 2013

Business Run to jedyny w swoim rodzaju charytatywny bieg biznesowy. Drużyny w nim startujące, reprezentujące firmy i instytucje z danego miasta, wspierają działania Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”. W Poznaniu bieg odbędzie się po raz pierwszy w niedzielę, 15 września br. i dedykowany jest Tomaszowi Nowickiemu ze Swarzędza oraz Robertowi Cieślińskiemu z Grabowa, którzy potrzebują środków na zakup nowych protez.

W Poznań Business Run wystartuje w tym roku 360 pięcioosobowych zespołów biegaczy, a wśród nich także drużyna firmy budowlanej PTB Nickel. Z 19-kilometrowym dystansem poznańskiej sztafety zmierzy się sześciu pracowników naszej firmy:

  • Michał Nickel,
  • Tomasz Miadziołko,
  • Jan Kokociński,
  • Krzysztof Zakrzewski (kapitan zespołu),
  • Artur Wojciechowski,
  • Marcin Cieśliczak (zawodnik rezerwowy).

Każdy z nich będzie musiał przebiec 3,8 km.

Sztafety Business Run wystartują w niedzielę o g. 10:30 jednocześnie w 3 miastach, a łączna ilość zgłoszonych biegaczy przekroczyła już 4600 osób. Trasa poznańskiego biegu wiedzie w centrum miasta, a start i meta znajdują się na Placu Wolności.

W czasie trwania Poznań Business Run na Placu Wolności odbędzie się także rodzinny piknik z punktami cateringowymi, występami i atrakcjami dla dzieci i dorosłych.


Wszystkich pracowników oraz przyjaciół naszej firmy zachęcamy do udziału w niedzielnej imprezie i dopingowania naszego zespołu.

więcej

Sztafeta PTB Nickel pobiegnie w Poznań Business Run 2013

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni