PTB Nickel zakończyło budowę kolejnego etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki

ZAMKOWA to kolejny etap budowy Osiedla Księżnej Dąbrówki, zaprojektowany i w niespełna 20 miesięcy kompleksowo zrealizowany przez firmę PTB Nickel. W sobotę, 15 października br., z okazji zakończenia prac budowlanych oraz obchodów Światowego Dnia Drzewa wszyscy mieszkańcy Osiedla Księżnej Dąbrówki zostali zaproszeni na integracyjny festyn ekologiczny. W jego ramach, oprócz wspólnego obsadzenia drzewami ul. Dworskiej i Komornickiej, przygotowano także szereg zabaw oraz konkursów dla dzieci.

Kolejna zrealizowana przez PTB Nickel inwestycja mieszkaniowa to zespół niewielkich domów jedno- i wielorodzinnych, położonych w pobliżu zabytkowego parku i lasu. Ich charakter budują wielkie tarasy na dachach oraz oszklone loggie, które mogą pełnić rolę ogrodów zimowych.

W Dąbrówce przy ul. Zamkowej i Komornickiej powstało 41 budynków zlokalizowanych w 15 kompleksach, w tym:

  • 15 domków jednorodzinnych o powierzchni prawie 100 m2,
  • 112 mieszkań od ok. 50 do ponad 80 m2.

Wszystkie lokale na parterze oraz wybrane na piętrze wyposażone zostały dodatkowo we własne ogrody.

Osiedle położone jest w odległości 4 km od granic Poznania, 15 km od centrum i 6 km od portu lotniczego, w bliskim sąsiedztwie powstającej zachodniej obwodnicy miasta. Na jego terenie rozpoczęła się niedawno budowa galerii handlowej Dąbrówka o powierzchni użytkowej 2300 m2, którą kieruje firma PTB Nickel.

Obiekt ma zostać oddany do użytku już za kilka miesięcy.

więcej

PTB Nickel zakończyło budowę kolejnego etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni